
Modder, actie en teamwork
Op zondag 25 mei stonden we met een fantastisch team van zeven enthousiaste deelnemers en hun honden aan de start van dog survival Ede. Na de eerdere geslaagde deelname in de Achterhoek, sloten dit keer nóg meer cursisten aan. De sfeer zat er al vanaf de eerste minuut goed in! 🐾
Tijdens deze dogsurvival legden we samen met onze honden een parcours van maar liefst 5 kilometer af, met 28 obstakels verspreid over het terrein. Van modder tot klimwerk, van tunnels tot balans en kracht: deze dag draaide volledig om samenwerking tussen hond en baas, en vooral om plezier.
Onze favoriete momenten van dog survival Ede



-
🎠 De carrousel. Een onverwachte, maar razend leuke verrassing: de carrousel! Een vrolijk draaiend obstakel waarbij de samenwerking – of bereidwilligheid van hond😜 – echt op de proef werd gesteld.
Derde helft: chillen, shoppen en snacken
Na al die actie was het tijd voor ontspanning. Tijdens de ‘derde helft’ genoten we samen met onze supporters van de sfeer op het terrein: snuffelen bij de kraampjes (vooral voor de honden, natuurlijk!) en met een hapje en drankje voor zowel mens als hond relaxen en napraten over alle hoogtepunten. Moe maar ontzettend voldaan gingen we weer naar huis.
Aftermovie: beleef de dogsurvival mee!
Wil je zien hoe deze geweldige dag eruitzag? 🎥 Bekijk hieronder de aftermovie van de dogsurvival in Ede. Blije honden, sportieve baasjes en onvergetelijke momenten.
Ook eens meedoen aan een dogsurvival?
Bij onze hondenschool houden we van plezier maken én samenwerken met je hond. Houd onze agenda in de gaten voor de volgende dogsurvival, of vraag naar de voorbereidingsworkshops. Samen bouwen aan vertrouwen, fun en avontuur!